HIGH TECH Çadırlar

Hi-tech Çadır

Ana taşıyıcıları Konstüksiyon Özel çektirme alüminyum (Hi-Tech Büyük Çadır) profillerden ve diğer parçalar ve diğer elemanlar yüksek kaliteli paslanmaz, saglam, deforme olmaz sıcak daldırma galvanizli çelik profillerden imal edilmiştir.

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir. Yan bölmeleri hava koşullarına uygun olarak açık veya kapalı şeklinde kurulumu yapılabilir. Bu çadırlar 120 km/h rüzgar yüküne dayanıklıdır. 10 m. Eninden başlayarak 60 m. Enine kadar geniş alanlar sunabilmektedir.

Organizasyonlarda hi-tech Çadır Neden Kiralamalıyız?

Organizasyonlarda hi-tech çadır kiralamak olası bir olumsuz hava şartlarında fuar, festival, düğün, sünnet vb. etkinlik organizasyonlarında hava şartlarından etkilenmeme ve çadırlar üzerine yapılan dijital baskı ile organizasyonunuzun reklamını yapılabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Brandalarımızın tamamı güneş geçirmez ve alev yürütmez özelliklidir.


Yorumlara kapalıdır